Comunicate‎ > ‎

Campionatul Internațional de UUS 2016 - Clasament provizoriu

postat 18 aug. 2016, 04:37 de Adrian Mocanu   [ actualizat la 18 aug. 2016, 04:38 ]
                           TOATE STATIILE


      CATEGORIA A la YO DX UUS editia 2016
   Nr. Loc   CALL        Sect.   NAME                            SCORE

----------------------------------------------------------------------
    1.   1   YO2LYN        A    STEFAN SZABO                     30033
    2.   2   LZ2ZY         A    RADY                             29596
    3.   3   YO4FYQ        A    CLAUDIU CIOROVAN                 22394
    4.   4   HG3X          A    NORBERT HEGEDUS                  21942
    5.   5   YO2LZA        A    ZOLI                             18616
    6.   6   YO5DND        A    GAZ EMIL PETRU                   16789
    7.   7   YO7LBX/P      A    BALAN FLORIN                     15377
    8.   8   UT5DV         A    PETRO IGNATKO                    14630
    9.   9   YO3FAI        A    VLAD NICULAE DAN                 13998
   10.  10   LZ2FP         A    ALEKSANDAR ALEKSANDROV           13005
   11.  11   YO9HP         A    ALEX PANOIU                      12599
   12.  12   YO5PLP/P      A    PRADAN FLORIN DANIEL             12366
   13.  13   YO8BDW        A    CRASI MILAN                      12244
   14.  14   E74G          A    NEDIM CELJO                      11125
   15.  15   YU5PD         A    DRAGAN                           10799
   16.  16   LZ4PA         A    PETER                            10653
   17.  17   LZ2EHO        A    EMIL RAYKOV                      10635
   18.  18   YO3CBZ        A    STEFAN                           10589
   19.  19   YO5OHY        A    MAGYAROSI ZOLTAN                 10552
   20.  20   UW1S          A    VIKTOR                           10415
   21.  21   YO7LGI        A    DORU HAIZMAN                     10041
   22.  22   YO6XK         A    BUTA ANDREI                       9854
   23.  23   YO4ASV        A    GEORGE MOLDOVEANU                 9465
   24.  24   YT2BGS        A    SRECKO GRUBER                     9313
   25.  25   YO8SJM/P      A    RADU LIVIU                        9172
   26.  26   YO2GL         A    DAROCZI CAROL                     8991
   27.  27   YO8SHU/P      A    ROBERT DIMA                       8668
   28.  28   YO8ROO/P      A    DAN AIROAEI                       8555
   29.  29   YO8TTT        A    ALEXANDRU MANCAS                  8552
   30.  30   YO4RFV        A    EUGEN NITU                        8218
   31.  31   YR2X          A    IOAN MIHAI URSAN                  8169
   32.  32   YO7NK         A    CRISTIAN MINTULEASA               7982
   33.  33   YO9FHB        A    BEIA I ZENOVE                     7754
   34.  34   YO3APJ        A    ADRIAN SINITARU                   7357
   35.  35   YO9BHI        A    BELEI AUREL                       6946
   36.  36   LZ5D          A    VASIL  VASILEV                    6818
   37.  37   YO3DMU        A    CODRUT BUDA                       6646
   38.  38   YO5OST/P      A    ANTONIU CENUSA                    6100
   39.  39   LZ1MC         A    SLAV L.                           5968
   40.  40   YU5D          A    ANTON DONE UPCEV                  5270
   41.  41   YO7LYM        A    CONSTANTIN RADULESCU              4925
   42.  42   YO3VZ         A    VIRGIL ZORILA                     4682
   43.  43   YO4SI         A    MIRCEA RUCAREANU                  4452
   44.  44   YO7LDT        A    VALERICA MARINESCU                4361
   45.  45   US7GY         A    STEPAN KARTELUK                   4330
   46.  46   YO2CDX        A    IACOB CLAUDIU                     4207
   47.  47   YO9FLD        A    FRR                               4123
   48.  48   YO7BPC        A    MIHAI                             4059
   49.  49   YO7CKP        A    MARIAN TRINCU                     3842
   50.  50   YO4MM         A    DUMITRU LESOVICI                  3824
   51.  51   US4IEK        A    GALAY GENADY                      3718
   52.  52   LZ2WE         A    DORA                              3464
   53.  53   YO5TI         A    IRIMIE IACOB                      3255
   54.  54   YO7LHA        A    MARCEL NASTASE                    3045
   55.  55   LZ1KG         A    DIMITAR YORDANOV                  2898
   56.  56   YO8BFB        A    TOMOZEI VIOREL                    2831
   57.  57   HA2MJ         A    VARGA ISTVAN                      2765
   58.  58   YO8DHA        A    DORIN TANASE                      2652
   59.  59   YO7HVE/P      A    ADRIAN IORDACHE                   2474
   60.  60   YO5DDD        A    VASILE POPA                       2200
   61.  61   YO2MOY        A    MARIS EDUARD                      1681
   62.  62   YO5EI         A    OSORHAN HORIA MIRCEA RADU         1673
   63.  63   LZ2VR         A    KRUM                              1658
   64.  64   YO9BI         A    NITA CONSTANTIN                   1358
   65.  65   YO8ALA        A    URICARU EMIL                      1175
   66.  66   LZ1ZB         A    VLADO                              993
   67.  67   YO4TL         A    VICTOR SARBU                       954
   68.  68   YO8ROP        A    SORIN IUREA                        549
   69.  69   YO5NY         A    BAK IOAN                           398
   70.  70   YO7BKX        A    MARIAN BUZEA                       330
   71.  71   YO4BXX        A    CORNELIU CONRAD                     53
   72.  72   YO8SSH        A    HOJBOTA  SEBASTIAN                   5
   73.  73   YO5QDD        A    ATY                                  0




      CATEGORIA B la YO DX UUS editia 2016
   Nr. Loc   CALL        Sect.   NAME                            SCORE

----------------------------------------------------------------------
    1.   1   YO2BBT        B    STELIAN TANASESCU                38505
    2.   2   YO4FYQ        B    CLAUDIU CIOROVAN                 34365
    3.   3   YO5CRQ        B    ZOLTAN BORDAS                    26135
    4.   4   YO9FHB        B    BEIA ZICA                        24975
    5.   5   YO7LBX/P      B    BALAN FLORIN                     23555
    6.   6   HG3A          B    NORBERT HEGEDUS                  21425
    7.   7   IZ7UMS        B    ENZO SCHIRALLI                   19715
    8.   8   US7GY         B    STEPAN KARTELUK                  17780
    9.   9   UW1S          B    VASIL YUSKEVICH                  17250
   10.  10   YO4ASV        B    GEORGE MOLDOVEANU                13325
   11.  11   UT5DV         B    PETRO IGNATKO                    13085
   12.  12   YO5PVA/P      B    PAVELEA ADRIAN                   11550
   13.  13   HA0HO         B    NAGY GYULA                        8615
   14.  14   YO2CMI        B    BERNARDT HUTH                     8055
   15.  15   YO2GL         B    DAROCZI CAROL                     6960
   16.  16   LZ3DP         B    DINKO                             2880
   17.  17   HA2MJ         B    VARGA ISTVAN                      2795
   18.  18   YO5OHY        B    MAGYAROSI ZOLTAN                  2165
   19.  19   YO3APJ        B    ADRIAN SINITARU                   2135
   20.  20   LZ5D          B    VASIL  VASILEV                     995
   21.  21   YO9BI         B    NITA CONSTANTIN                    790
   22.  22   YO5QDD        B    ATY                                435
   23.  23   YO8DHA        B    DORIN TANASE                       210
   24.  24   YO4TL         B    VICTOR SARBU                        75
   25.  25   YO2MOZ        B    LAVINIA FLORENTINA MARIS             0
   26.  25   YO8BFB        B    TOMOZEI VIOREL                       0




      CATEGORIA C la YO DX UUS editia 2016
   Nr. Loc   CALL        Sect.   NAME                            SCORE

----------------------------------------------------------------------
    1.   1   YO9FHB        C    BEIA ZICA                         9790
    2.   2   YO7LBX/P      C    BALAN FLORIN                      2250
    3.   3   YO2BBT        C    STELIAN TANASESCU                 1860
    4.   4   HA2MJ         C    VARGA ISTVAN                         0
    5.   4   LZ1ZB         C    VLADOV VLADIMIR                      0
    6.   4   LZ3DP         C    DINKO DINEV                          0
    7.   4   YO4ASV        C    GEORGE MOLDOVEANU                    0




      CATEGORIA D la YO DX UUS editia 2016
   Nr. Loc   CALL        Sect.   NAME                            SCORE

----------------------------------------------------------------------
    1.   1   YO4FYQ        D    CLAUDIU CIOROVAN                 56759
    2.   2   YO2BBT        D    STELIAN TANASESCU                40365
    3.   3   US7GY         D    STEPAN KARTELUK                  22110
    4.   4   9A9I          D    VLADO MARKUS                     15018
    5.   5   YO9AYN/P      D    ION DINCA                        14758
    6.   6   YO8CQQ        D    STEFAN PAIS                      14438
    7.   7   S50G          D    RADIOKLUB MORAVÈE                12445
    8.   8   UR3GS         D    SEREBRYAKOV VOLODYMIR            11726
    9.   9   YO5CRI        D    SERGIU LAZAR                     10073
   10.  10   YO5DAS        D    CHIS MIHAI DANUT                  9614
   11.  11   YO7CVL        D    MIKI                              9197
   12.  12   YO5QDD        D    ATY                                435
   13.  13   YO8PN         D    MARIAN DUSINSCHI                   175



      CATEGORIA E la YO DX UUS editia 2016
   Nr. Loc   CALL        Sect.   NAME                            SCORE

----------------------------------------------------------------------
    1.   1   LZ7J          E    GEORGI NESTOROV                  98853
    2.   2   LZ9A          E    ANDREY SACHKOV                   83398
    3.   3   YO5KDX/P      E    DX CLUB ORADEA                   46843
    4.   4   9A8D          E                                     45100
    5.   5   YR8D          E    AS DORNA DX GRUP                 39479
    6.   6   R6DZ          E                                     37447
    7.   7   YO6KNY/P      E    ASOCIATIA CLUBUL SPORTIV KSE T   37408
    8.   8   YO5KLD        E    CSM ZALAU                        36511
    9.   9   YO5KAI/P      E    CSM CLUJ NAPOCA                  33614
   10.  10   YT5W          E    RADIO CLUB POZAREVAC             31420
   11.  11   9A6K          E    RADIO CLUB JOSIPOVAC             30889
   12.  12   HG6Z          E    VAK BOTTYAN RADIOKLUB            30741
   13.  13   YO6KNE/P      E    SPORT CLUB MIERCUREA-CIUC        30108
   14.  14   UR4EWZ        E    ÐÒÓÐ ªÐÎËÜ                       29696
   15.  15   9A1CRS        E    DEJAN KATIC                      29163
   16.  16   S59DEM        E    RADIOKLUB PROTEUS                23114
   17.  17   YR5W          E    CLUBUL SPORTIV SATU MARE         20884
   18.  18   UR1E/P        E    ¢ÎÐÎÍΠ ËÅÊÑÀÍÄÐ ¨ÂÀÍÎÂÈ×;¬±;   20811
   19.  19   UR4QZM/P      E    ZINCHENKO ALEX;                  19011
   20.  20   HG7B          E    CRSE                             17885
   21.  21   YO7KXJ/P      E    RADIOCLUB UNIVERSITATEA PITEST   13523
   22.  22   9A1N          E    RADIO KLUB "NOVSKA"              12226
   23.  23   YP2DX         E    RADIOCLUB QSO BANAT TIMISOARA     9899
   24.  24   YP1WFF/P      E    F. SERVICES CLUB                  6462
   25.  25   YT0B          E    RADIO CLUB "BANJICA"              5521
   26.  26   YO2KBQ/P      E    RARES BENEA                       1385




      CATEGORIA F la YO DX UUS editia 2016
   Nr. Loc   CALL        Sect.   NAME                            SCORE

----------------------------------------------------------------------
    1.   1   YR8D          F    AS DORNA DX GRUP                  5766
    2.   2   YO5KAI/P      F    RADIOCLUBUL CSM CLUJ              3132
    3.   2   YO5TP/P       F    BELA BARTHA                       3132
    4.   3   YO5BLA/P      F    VASILE DURDEU                     2370
    5.   4   YO5AXB        F    BOCHIS MIRCEA                     2304
    6.   5   9A6K          F    RADIO CLUB JOSIPOVAC                 0
    7.   5   LZ1ZB         F    VLADOV VLADIMIR                      0
    8.   5   R6DZ          F                                         0
    9.   5   YT5W          F    RADIO CLUB POZAREVAC                 0




      CATEGORIA Log control la YO DX UUS editia 2016
   Nr. Loc   CALL        Sect.   NAME                            SCORE

----------------------------------------------------------------------
    1.       YO4FZX        L    CLOSCARU MARIN                  
    2.       YO7FEY        L    ADRIAN CHENDEA                                
    3.       YO5PBF        L    BUGHESIU CAROL                  
    4.       YO5PBW        L    MOLDOVAN STEFAN                 




      CATEGORIA Statii descalificate la YO DX UUS editia 2016
   Nr. Loc   CALL        Sect.   NAME                            SCORE

----------------------------------------------------------------------





**************************************************************************



                          STATII YO


      CATEGORIA A la YO DX UUS editia 2016
   Nr. Loc   CALL        Sect.   NAME                            SCORE

----------------------------------------------------------------------
    1.   1   YO2LYN        A    STEFAN SZABO                     30033
    2.   2   YO4FYQ        A    CLAUDIU CIOROVAN                 22394
    3.   3   YO2LZA        A    ZOLI                             18616
    4.   4   YO5DND        A    GAZ EMIL PETRU                   16789
    5.   5   YO7LBX/P      A    BALAN FLORIN                     15377
    6.   6   YO3FAI        A    VLAD NICULAE DAN                 13998
    7.   7   YO9HP         A    ALEX PANOIU                      12599
    8.   8   YO5PLP/P      A    PRADAN FLORIN DANIEL             12366
    9.   9   YO8BDW        A    CRASI MILAN                      12244
   10.  10   YO3CBZ        A    STEFAN                           10589
   11.  11   YO5OHY        A    MAGYAROSI ZOLTAN                 10552
   12.  12   YO7LGI        A    DORU HAIZMAN                     10041
   13.  13   YO6XK         A    BUTA ANDREI                       9854
   14.  14   YO4ASV        A    GEORGE MOLDOVEANU                 9465
   15.  15   YO8SJM/P      A    RADU LIVIU                        9172
   16.  16   YO2GL         A    DAROCZI CAROL                     8991
   17.  17   YO8SHU/P      A    ROBERT DIMA                       8668
   18.  18   YO8ROO/P      A    DAN AIROAEI                       8555
   19.  19   YO8TTT        A    ALEXANDRU MANCAS                  8552
   20.  20   YO4RFV        A    EUGEN NITU                        8218
   21.  21   YR2X          A    IOAN MIHAI URSAN                  8169
   22.  22   YO7NK         A    CRISTIAN MINTULEASA               7982
   23.  23   YO9FHB        A    BEIA I ZENOVE                     7754
   24.  24   YO3APJ        A    ADRIAN SINITARU                   7357
   25.  25   YO9BHI        A    BELEI AUREL                       6946
   26.  26   YO3DMU        A    CODRUT BUDA                       6646
   27.  27   YO5OST/P      A    ANTONIU CENUSA                    6100
   28.  28   YO7LYM        A    CONSTANTIN RADULESCU              4925
   29.  29   YO3VZ         A    VIRGIL ZORILA                     4682
   30.  30   YO4SI         A    MIRCEA RUCAREANU                  4452
   31.  31   YO7LDT        A    VALERICA MARINESCU                4361
   32.  32   YO2CDX        A    IACOB CLAUDIU                     4207
   33.  33   YO9FLD        A    FRR                               4123
   34.  34   YO7BPC        A    MIHAI                             4059
   35.  35   YO7CKP        A    MARIAN TRINCU                     3842
   36.  36   YO4MM         A    DUMITRU LESOVICI                  3824
   37.  37   YO5TI         A    IRIMIE IACOB                      3255
   38.  38   YO7LHA        A    MARCEL NASTASE                    3045
   39.  39   YO8BFB        A    TOMOZEI VIOREL                    2831
   40.  40   YO8DHA        A    DORIN TANASE                      2652
   41.  41   YO7HVE/P      A    ADRIAN IORDACHE                   2474
   42.  42   YO5DDD        A    VASILE POPA                       2200
   43.  43   YO2MOY        A    MARIS EDUARD                      1681
   44.  44   YO5EI         A    OSORHAN HORIA MIRCEA RADU         1673
   45.  45   YO9BI         A    NITA CONSTANTIN                   1358
   46.  46   YO8ALA        A    URICARU EMIL                      1175
   47.  47   YO4TL         A    VICTOR SARBU                       954
   48.  48   YO8ROP        A    SORIN IUREA                        549
   49.  49   YO5NY         A    BAK IOAN                           398
   50.  50   YO7BKX        A    MARIAN BUZEA                       330
   51.  51   YO4BXX        A    CORNELIU CONRAD                     53
   52.  52   YO8SSH        A    HOJBOTA  SEBASTIAN                   5
   53.  53   YO5QDD        A    ATY                                  0




      CATEGORIA B la YO DX UUS editia 2016
   Nr. Loc   CALL        Sect.   NAME                            SCORE

----------------------------------------------------------------------
    1.   1   YO2BBT        B    STELIAN TANASESCU                38505
    2.   2   YO4FYQ        B    CLAUDIU CIOROVAN                 34365
    3.   3   YO5CRQ        B    ZOLTAN BORDAS                    26135
    4.   4   YO9FHB        B    BEIA ZICA                        24975
    5.   5   YO7LBX/P      B    BALAN FLORIN                     23555
    6.   6   YO4ASV        B    GEORGE MOLDOVEANU                13325
    7.   7   YO5PVA/P      B    PAVELEA ADRIAN                   11550
    8.   8   YO2CMI        B    BERNARDT HUTH                     8055
    9.   9   YO2GL         B    DAROCZI CAROL                     6960
   10.  10   YO5OHY        B    MAGYAROSI ZOLTAN                  2165
   11.  11   YO3APJ        B    ADRIAN SINITARU                   2135
   12.  12   YO9BI         B    NITA CONSTANTIN                    790
   13.  13   YO5QDD        B    ATY                                435
   14.  14   YO8DHA        B    DORIN TANASE                       210
   15.  15   YO4TL         B    VICTOR SARBU                        75
   16.  16   YO2MOZ        B    LAVINIA FLORENTINA MARIS             0
   17.  16   YO8BFB        B    TOMOZEI VIOREL                       0




      CATEGORIA C la YO DX UUS editia 2016
   Nr. Loc   CALL        Sect.   NAME                            SCORE

----------------------------------------------------------------------
    1.   1   YO9FHB        C    BEIA ZICA                         9790
    2.   2   YO7LBX/P      C    BALAN FLORIN                      2250
    3.   3   YO2BBT        C    STELIAN TANASESCU                 1860
    4.   4   YO4ASV        C    GEORGE MOLDOVEANU                    0




      CATEGORIA D la YO DX UUS editia 2016
   Nr. Loc   CALL        Sect.   NAME                            SCORE

----------------------------------------------------------------------
    1.   1   YO4FYQ        D    CLAUDIU CIOROVAN                 56759
    2.   2   YO2BBT        D    STELIAN TANASESCU                40365
    3.   3   YO9AYN/P      D    ION DINCA                        14758
    4.   4   YO8CQQ        D    STEFAN PAIS                      14438
    5.   5   YO5CRI        D    SERGIU LAZAR                     10073
    6.   6   YO5DAS        D    CHIS MIHAI DANUT                  9614
    7.   7   YO7CVL        D    MIKI                              9197
    8.   8   YO5QDD        D    ATY                                435
    9.   9   YO8PN         D    MARIAN DUSINSCHI                   175




      CATEGORIA E la YO DX UUS editia 2016
   Nr. Loc   CALL        Sect.   NAME                            SCORE

----------------------------------------------------------------------
    1.   1   YO5KDX/P      E    DX CLUB ORADEA                   46843
    2.   2   YR8D          E    AS DORNA DX GRUP                 39479
    3.   3   YO6KNY/P      E    ASOCIATIA CLUBUL SPORTIV KSE T   37408
    4.   4   YO5KLD        E    CSM ZALAU                        36511
    5.   5   YO5KAI/P      E    CSM CLUJ NAPOCA                  33614
    6.   6   YO6KNE/P      E    SPORT CLUB MIERCUREA-CIUC        30108
    7.   7   YR5W          E    CLUBUL SPORTIV SATU MARE         20884
    8.   8   YO7KXJ/P      E    RADIOCLUB UNIVERSITATEA PITEST   13523
    9.   9   YP2DX         E    RADIOCLUB QSO BANAT TIMISOARA     9899
   10.  10   YP1WFF/P      E    F. SERVICES CLUB                  6462
   11.  11   YO2KBQ/P      E    RARES BENEA                       1385




      CATEGORIA F la YO DX UUS editia 2016
   Nr. Loc   CALL        Sect.   NAME                            SCORE

----------------------------------------------------------------------
    1.   1   YR8D          F    AS DORNA DX GRUP                  5766
    2.   2   YO5KAI/P      F    RADIOCLUBUL CSM CLUJ              3132
    3.   2   YO5TP/P       F    BELA BARTHA                       3132
    4.   3   YO5BLA/P      F    VASILE DURDEU                     2370
    5.   4   YO5AXB        F    BOCHIS MIRCEA                     2304




      CATEGORIA Log control la YO DX UUS editia 2016
   Nr. Loc   CALL        Sect.   NAME                            SCORE

----------------------------------------------------------------------
    1.       YO4FZX        L    CLOSCARU MARIN                  
    2.       YO7FEY        L    ADRIAN CHENDEA                                
    3.       YO5PBF        L    BUGHESIU CAROL                  
    4.       YO5PBW        L    MOLDOVAN STEFAN                 




      CATEGORIA Statii descalificate la YO DX UUS editia 2016
   Nr. Loc   CALL        Sect.   NAME                            SCORE

----------------------------------------------------------------------





**************************************************************************



                           STATII NON-YO


      CATEGORIA A la YO DX UUS editia 2016
   Nr. Loc   CALL        Sect.   NAME                            SCORE

----------------------------------------------------------------------
    1.   1   LZ2ZY         A    RADY                             29596
    2.   2   HG3X          A    NORBERT HEGEDUS                  21942
    3.   3   UT5DV         A    PETRO IGNATKO                    14630
    4.   4   LZ2FP         A    ALEKSANDAR ALEKSANDROV           13005
    5.   5   E74G          A    NEDIM CELJO                      11125
    6.   6   YU5PD         A    DRAGAN                           10799
    7.   7   LZ4PA         A    PETER                            10653
    8.   8   LZ2EHO        A    EMIL RAYKOV                      10635
    9.   9   UW1S          A    VIKTOR                           10415
   10.  10   YT2BGS        A    SRECKO GRUBER                     9313
   11.  11   LZ5D          A    VASIL  VASILEV                    6818
   12.  12   LZ1MC         A    SLAV L.                           5968
   13.  13   YU5D          A    ANTON DONE UPCEV                  5270
   14.  14   US7GY         A    STEPAN KARTELUK                   4330
   15.  15   US4IEK        A    GALAY GENADY                      3718
   16.  16   LZ2WE         A    DORA                              3464
   17.  17   LZ1KG         A    DIMITAR YORDANOV                  2898
   18.  18   HA2MJ         A    VARGA ISTVAN                      2765
   19.  19   LZ2VR         A    KRUM                              1658
   20.  20   LZ1ZB         A    VLADOV VLADIMIR                    993





      CATEGORIA B la YO DX UUS editia 2016
   Nr. Loc   CALL        Sect.   NAME                            SCORE

----------------------------------------------------------------------
    1.   1   HG3A          B    NORBERT HEGEDUS                  21425
    2.   2   IZ7UMS        B    ENZO SCHIRALLI                   19715
    3.   3   US7GY         B    STEPAN KARTELUK                  17780
    4.   4   UW1S          B    VASIL YUSKEVICH                  17250
    5.   5   UT5DV         B    PETRO IGNATKO                    13085
    6.   6   HA0HO         B    NAGY GYULA                        8615
    7.   7   LZ3DP         B    DINKO                             2880
    8.   8   HA2MJ         B    VARGA ISTVAN                      2795
    9.   9   LZ5D          B    VASIL  VASILEV                     995





      CATEGORIA C la YO DX UUS editia 2016
   Nr. Loc   CALL        Sect.   NAME                            SCORE

----------------------------------------------------------------------
    1.   1   HA2MJ         C    VARGA ISTVAN                         0
    2.   1   LZ1ZB         C    VLADOV VLADIMIR                      0
    3.   1   LZ3DP         C    DINKO DINEV                          0





      CATEGORIA D la YO DX UUS editia 2016
   Nr. Loc   CALL        Sect.   NAME                            SCORE

----------------------------------------------------------------------
    1.   1   US7GY         D    STEPAN KARTELUK                  22110
    2.   2   9A9I          D    VLADO MARKUS                     15018
    3.   3   S50G          D    RADIOKLUB MORAVÈE                12445
    4.   4   UR3GS         D    SEREBRYAKOV VOLODYMIR            11726





      CATEGORIA E la YO DX UUS editia 2016
   Nr. Loc   CALL        Sect.   NAME                            SCORE

----------------------------------------------------------------------
    1.   1   LZ7J          E    GEORGI NESTOROV                  98853
    2.   2   LZ9A          E    ANDREY SACHKOV                   83398
    3.   3   9A8D          E                                     45100
    4.   4   R6DZ          E                                     37447
    5.   5   YT5W          E    RADIO CLUB POZAREVAC             31420
    6.   6   9A6K          E    RADIO CLUB JOSIPOVAC             30889
    7.   7   HG6Z          E    VAK BOTTYAN RADIOKLUB            30741
    8.   8   UR4EWZ        E    ÐÒÓÐ ªÐÎËÜ                       29696
    9.   9   9A1CRS        E    DEJAN KATIC                      29163
   10.  10   S59DEM        E    RADIOKLUB PROTEUS                23114
   11.  11   UR1E/P        E    ¢ÎÐÎÍΠ ËÅÊÑÀÍÄÐ ¨ÂÀÍÎÂÈ×;¬±;   20811
   12.  12   UR4QZM/P      E    ZINCHENKO ALEX;                  19011
   13.  13   HG7B          E    CRSE                             17885
   14.  14   9A1N          E    RADIO KLUB "NOVSKA"              12226
   15.  15   YT0B          E    RADIO CLUB "BANJICA"              5521





      CATEGORIA F la YO DX UUS editia 2016
   Nr. Loc   CALL        Sect.   NAME                            SCORE

----------------------------------------------------------------------
    1.   1   9A6K          F    RADIO CLUB JOSIPOVAC                 0
    2.   1   LZ1ZB         F    VLADO                                0
    3.   1   R6DZ          F                                         0
    4.   1   YT5W          F    RADIO CLUB POZAREVAC                 0





      CATEGORIA Log control la YO DX UUS editia 2016
   Nr. Loc   CALL        Sect.   NAME                            SCORE

----------------------------------------------------------------------





      CATEGORIA Statii descalificate la YO DX UUS editia 2016
   Nr. Loc   CALL        Sect.   NAME                            SCORE

----------------------------------------------------------------------